HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Okçuluk Kulübü - Kocaeli

******************

Temel Okçuluk Derslerimizdeki Amacımız :

 - Zaman kaybına mahal vermeden, uzun yıllardır edindiğimiz başarılı tecrübeler sayesinde geliştirdiğimiz programla, en kısa sürede sizlere olimpik okçuluk temel tekniğini öğretmek ve sizin seviyenizi belirlemektir.

 Bu temel eğitiminin sonunda kendi seviyenizi belirleyebilecek, olimpik okçuluk sporu için ilerideki planlamalarınızı daha objektif ve gerçekçi yapabileceksiniz. 

 - Kulübümüzde; kurs almaya uygun olan sekiz yaş (2022 yılı için 2014 doğumlu) ve üstü kursiyerler için olimpik okçuluk eğitimi verilmekte olup, kulübümüzde mevcut olan olimpik okçuluk malzemeleriyle birebir uyguladığımız bu  temel okçuluk kursları, okçuluğu en kısa zamanda sizlere kalıcı olarak öğretmek için uzman hocamız tarafından hazırlanıp verilmektedir.

İdealimiz :

- İlk etapta Olimpik Okçuluk olmak üzere amatör sporları yayıp geliştirmek için, kanunlar ve kulüp tüzüğümüz çerçevesinde, gücümüz yettiğince sportif faaliyet göstermek.  

- Olimpik Okçuluğun ülke çapında tanıtılıp yayılması için her yaş gurubuna hitap edecek olan temel olimpik okçuluk kurslarımız sayesinde, okçuluk sevenleri okçuluk sporuyla tanıştırmak ve temel ok atış tekniğini kazandırmak.   

 - Temel atış tekniğini kazanan ve olimpik okçuluk sporuna elverişli olan sporcularımızı en üst performans seviyesine çıkartabilmek için tüm gayreti göstermek. 

Yaş Aralığı : 

08 - 60 yaş ; ( Sağlıklı Olduğunu Beyan Etmek Şartıyla Kurslara Katılabilirler.) 

*****************

Yetkili ve Ehil Kadrolar Eşliğinde, Bilinçli Olarak Yapılırsa ;

Olimpik Okçuluk, Sizi Rahatlatır ve Birçok İç Disiplin Kazandırır. 

Olimpik Okçuluk, Rahatlatıcı ve Eğlenceli Bir Spordur . Yeni Bir Şeyler Denemek İstiyorsan Neden Olimpik Okçuluğu Düşünmüyorsun...

-
OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
- Atatürk Spor Salonu İstanbul Yolu Üzeri No :11 Oda No :1 Orduevi Karşısı  /  İzmit / Kocaeli
- Tepecik V.D. 6370196238
- 0 539 2073240
- Mail : okculukkulubu@hotmail.com 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder