Pazartesi

OKÇULUK KULÜBÜ - KOCAELİ

OKÇULUK  SPOR  KULÜBÜ
KOCAELİ

Tek başınıza ok atacak seviyeye ulaştığınız, 18 Yaş Üstü ( 2002 doğumlular ve üstü), Dört derslik Olimpik Yay Temel Okçuluk Eğitimlerimiz devam ediyor.  

Amacımız; zaman kaybına mahal vermeden, uzun yıllardır edindiğimiz başarılı tecrübeler sayesinde geliştirdiğimiz programla, en kısa sürede sizlere okçuluk temel tekniğini öğretmek ve sizin seviyenizi belirlemektir. Bu temel eğitiminin sonunda kendi seviyenizi belirleyebilecek, okçuluk sporu için ilerideki planlamalarınızı daha objektif ve gerçekçi yapabileceksiniz.

 Kulübümüzün dört derslik olimpik yay temel okçuluk dersleri, okçuluğu en kısa zamanda sizlere kalıcı olarak öğretmek için uzman hocamız tarafından hazırlanıp verilmektedir.

(Tel   0 539 207 32 40, saat 11:00 - 17:00 arası .)E-Posta :


Kayıt İçin :  Kayıt Olmak İçin Mail Gönderin (Tıklayın ... ) 

Kayıt için lütfen;  ad soyad, doğum yılı, telefon numaranızı ve mesleğinizi  mutlaka yazın.


Okçuluk Çalışma Adresi :  Atatürk Spor Salonu Okçuluk Bölümü 
Orduevi Karşısı / İzmit / Kocaeli
-
Ok atış temel tekniğini kavrayan kursiyer sporcularımızdan yeterli uygunluğa sahip olanlar ikinci kur okçuluk derslerine katılabileceklerdir. 

-

BİZE ULAŞIN, Başarıyı Yakalayın

- OKÇULUK SPORUNDA SÜREKLİ BAŞARIYI ELDE ETMEK İSTERMİSİNİZ ?
- Sisteminizi kuralım,
- Okçulukta başarılı olmanın tüm sırları ve metotları bizde mevcut,
- 1981 yılından beri yaptığımız tüm çalışma, araştırma ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşabiliriz,
- Türkiye ve Dünya’ da ki tüm şahıslar, kulüpler ve ülke federasyonları ; okçulukta en kısa zamanda başarılı olmak isteyen herkes, bizi arayabilir .

 İRTİBAT :
-Tel : 0 539 207 32 40, ( Saat 11:00 - 17:00 Arası Arayabilirsiniz. )
- Mail : okculukkulubu@hotmail.com 
*************** ***************

ANTRENÖRÜMÜZ HAKKINDA

RIDVAN UZUNTAŞ

Kocaeli, İzmit, TÜRKİYE
1968 doğumluyum.Beş yaşından beri ok atıyorum, 1981 yılında lisanslı olarak resmi anlamda okçuluk sporuna başladım.
1987 yılından itibaren okçuluk antrenörlüğü yapıyorum.Milli Takım Antrenörlüğü yaptım; beş antrenör, iki bölge antrenörü ve bir milli takım antrenörü ayrıca bir çok milli sporcu yetiştirdim.Sporcularım rekorlar kırıp, sayısız şampiyonluklar kazandı.
İktisat fakültesi mezunuyum.1990 yılından itibaren kadrolu okçuluk antrenörü olarak görev yapıyorum. 2017 yılından beri Türkiye Okçuluk Federasyonu Eğitim Kurulunda görev yapmakta olup yüzlerce antrenöre eğitim vermekteyim. 1991 yılından bu yana da Türk-Osmanlı Okçuluk Tarihi ve olimpik bir spor dalı olan günümüzdeki Okçuluk Sporu hakkında araştırma yapmaktayım. 
Okçuluk Türklerin ilk ata sporudur ve ben de okçuluk sporunu çok seviyorum,okçuluğun yayılıp gelişmesi için çalışıyorum, bu nedenle Türk okçuluğunu hakkettiği yere getirmek için elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum. 
-
 ( archery lessons for everybody ) ; 
(Bu web sayfası Rıdvan Uzuntaş' a aittir)

1 yorum:

  1. bende katılmak istiyorum bu kulube e mail attım ilgilenir misiniz ?

    YanıtlaSil